Joukkueyhteydet
Joukkue Rooli Nimi Yhteys
C-tytöt Joukkueenjohtaja Ahonen Johannes @: ljahonen@hotmail.com
tel:0447966191
C-tytöt Vastuuvalmentaja Gädda Markus @: markus.gadda@snellman.fi
tel:0447966290
C-tytöt Valmentaja Mensakov Toni @: t.mensakov@hotmail.com
tel:0447966169
C-tytöt Valmentaja Nylund Kim @: kim-nylund1@hotmail.com
tel:0505632699
D-tytöt Joukkueenjohtaja Holmlund Marjut @: marjut.holmlund@gmail.com
tel:0505167447
D-tytöt Vastuuvalmentaja Hietala Mika @: mika.kristian@luukku.com
tel:0500777999
D-tytöt Valmentaja Isomaa Turo @: turo.isomaa@icloud.com
tel:0505982421
D-tytöt Valmentaja Itälehto Timo @: tiudi70@gmail.com
tel:0503001054
Edustusjoukkue Joukkueenjohtaja Rajakangas Annika @: annika.rajakangas@edu.pietarsaari.fi
tel:
Edustusjoukkue Valmentaja Paananen Keijo @: keijo.paananen@edu.pietarsaari.fi
tel:0505528680
Edustusjoukkue Maalivahtivalmentaja Ström Thomas @:
tel:
Edustusjoukkue Huoltaja Forsblom Rolf @:
tel:
FC United
«  Heinäkuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Kategoriat